Zdrada, rozwód

Zdrada jest jednym z najczęstszych powodów rozpadu małżeństwa. Według danych GUS w 2015 roku w Polsce rozwiodło się 64 tys. par, natomiast separację sąd orzekł wobec 1,7 tys., dane są więc bardzo niepokojące. Rozwód jest bolesnym doświadczeniem zarówno dla pary, jak też jej najbliższych, to także bardzo duże przeżycie dla dzieci, które stają w obliczu często niezrozumiałej dla nich sytuacji.

 

Nasza agencja detektywistyczna, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, podejmuje się spraw związanych z podejrzeniem partnera o zdradę. W podejmowanych przez nas działaniach nieustannie kierujemy się dyskrecją, opieramy się na dowodach zebranych w trakcie prowadzonej obserwacji, a także koncentrujemy się na kontakcie oraz współpracy z naszym klientem w celu dostarczania mu wszystkich istotnych informacji dotyczących postępów, jakie poczyniliśmy. Jesteśmy świadomi, jak dużym ciężarem psychologicznym dla naszego klienta jest podejrzenie partnera o brak lojalności i szczerości wobec niego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w sposób możliwie jak najszybszy dostarczyć mu dowodów potwierdzających lub zaprzeczających jego podejrzenia.

Każde zlecenie rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu z klientem, na podstawie którego opracowujemy plan działania, dostosowany indywidualnie  do specyfiki sprawy. Pomimo, że sprawy dotyczą rozwodu, mamy świadomość, iż relację pomiędzy partnerami, ich związek oraz przyczyny podejrzeń zawsze są inne. Rozmawiamy, planujemy, działamy, zbieramy dowody oraz zawsze pozostajemy do dyspozycji klienta.

Właśnie ze względu na ogromny ciężar społeczny i psychologiczny zdrady, nasza agencja detektywistyczna zawsze działa w całkowitym porozumieniu z Klientem. Utrzymujemy z naszymi Zleceniodawcami stały i regularny kontakt oraz dbamy o zachowanie całkowitej dyskrecji. Zdajemy sobie sprawę, że przedwczesne albo błędne wnioski mogą mieć dalekosiężne skutki. Dlatego z największą starannością nasze biuro detektywistyczne sprawdza lojalność osoby podejrzewanej o zdradę małżeńską.

Działania prowadzone przez biuro detektywistyczne Consillium objęte są całkowitą dyskrecją i tajemnicą. Nadrzędnym celem prywatnych detektywów jest zebranie materiałów potwierdzających bądź wykluczających zdradę, przy minimalnym ryzyku zniszczenia reputacji zaangażowanych stron. Dowody zebrane przez detektywa zawsze poparte są długimi i zaplanowanymi działaniami operacyjnymi.

Dobro naszego Klienta zawsze jest dla nas priorytetem. Po zakończeniu działań operacyjnych sporządzamy pisemne raporty wraz z dokumentacją foto, audio i video, które może posłużyć jako dowód zdrady w sądzie lub zostać tylko do Państwa dyspozycji. Decyzję pozostawiamy naszym Klientom.

Obsługujemy firmy
i osoby fizyczne.

Szybko, skutecznie, dyskretnie. Bezpłatne konsultacje.

Pytanie do detektywa? Codziennie od 8.00 - 22.00.